Vikingské medové kuře
Všechny ingredience smícháme, dokud se nevytvoří celistvé těsto bez hrudek. Potom odtrháváme kusy, z nich vytváříme kuličky (doporučuji použít mouku, dost to lepí) a z kuliček uděláme placky (co jsem si všiml, tak čím tenčí tím lepší). Pokládáme na rozpálenou pánev a smažíme, z obou stran, dokud se na povrchu nezačnou vytvářet hnědé flíčky. Pak...





